iliskikocubal sitemizin üzerinden oluşturduğunuz üyeliğe ait bilgiler asla satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu ‘Gizlilik Politikası’ metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
iliskikocubal kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
iliskikocubal kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz.

Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal merciler talep ederse bilgisi verilebilir.
Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. iliskikocubal bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.
iliskikocubal bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Bildirimi”n de yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.