Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz İLİSKİKOCUBAL ailesinin güvencesi altındadır.

Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, İLİSKİKOCUBAL yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.

İLİSKİKOCUBAL sisteminde teknik sorunlar haricinde hem sistemsel hemde işletimsel nedenlerden ötürü iade yapılamamaktadır. Mobil ödemede iade sistemi bulunmadığından alınan ücretler kulanıcılara geri verilememektedir.
İLİSKİKOCUBAL müşteri memnuniyetine son derece önem verir ve memnuniyeti hat safhada tutmak ve kullanıcılara yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. İLİSKİKOCUBAL bu gibi durumlarda diğer servislerini kullanarak bu memnuniyeti sağlamaya çalışacaktır.
İLİSKİKOCUBAL ‘da sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde Site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Site hizmetlerinden yararlanan ve Site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, İLİSKİKOCUBAL tarafından iş bu Site Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.